Rodzina produktów Intel

image


 

Odkrywaj nowe trendy z procesorami firmy Intel®.
image

PROCESORY INTEL® CORE™.

Intel® Core™ to najbardziej zaawansowane technologicznie i wydajne procesory dostępne obecnie na rynku. Są montowane w stacjonarnych i przenośnych komputerach All-in-One oraz minikomputerach. Umożliwiają klientom zabawę i rozrywkę oraz tworzenie i czerpanie inspiracji.


Notebooki - klasa sama w sobie.
image

Poczuj wydajność markowego notebooka z procesorem Intel® Core™.

Firma Intel dostarcza producentom pełną gamę procesorów do laptopów. Core i7 - procesory najwyższej mocy dla osób wymagających, ceniących sobie luksus i swój czas, Core i5 - procesory mające najlepszy stosunek ceny do wydajności, Core i3 - dobre, wydajne procesory w lepszej cenie. Teraz każdy może wybrać coś dla siebie. To jest właśnie Intel - firma, która dopasowywuje się do klienta tworząc najnowsze technologie.


image

KOMPUTERY ALL-IN-ONE
image

WYJĄTKOWA WYDAJNOŚĆ. ROZRYWKA W DOBRYM STYLU.

Komputery All-in-One (AIO) z procesorami Intel® Core™ to idealne rozwiązania dla rodzin, którym zależy na wydajnym i uniwersalnym komputerze dostosowanym do różnych potrzeb. Komputer AIO ma stylową i ergonomiczną konstrukcję, która doskonale pasuje do wystroju różnych pomieszczeń. Ogromny ekran HD i duża moc obliczeniowa umożliwiają tworzenie, zdobywanie wiedzy oraz zabawę i rozrywkę.


image

KOMPUTERY MiniPC - Intel® NUC
image

MINIKOMPUTER: PEŁNA WYDAJNOŚĆ W KOMPAKTOWEJ OBUDOWIE.

Minikomputery z procesorami Intel® Core™ zapewniają pełną wydajność klientom, którym zależy na kompaktowej konstrukcji, która zmieści się w małej lub ciasnej przestrzeni.


image

MODUŁ INTEL® COMPUTE STICK
image

MINIATUROWY ROZMIAR. MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ..

Wyposażony w procesor Intel® Atom™ moduł Intel® Compute Stick to nowy typ urządzenia obliczeniowego, które mieści się w dłoni, dzięki czemu można z niego korzystać niezależnie od miejsca i czasu.
Moduł Intel® Compute Stick wystarczy włożyć do gniazda HDMI w monitorze lub telewizorze, a następnie podłączyć bezprzewodową klawiaturę i mysz.


image

Urządzenia 2w1 z Intel® Inside®
image

TABLET I LAPTOP - NIE MUSISZ WYBIERAĆ.

Urządzenia 2w1 z Intel Inside® to nie tylko bezkompromisowe połączenie cech laptopa i tabletu w jednej konstrukcji.


image

Markowe PC z procesorami Intel® Core®
image

Poczuj moc w biurze.

Markowe komputery oparte na procesorach firmy Intel to gwarancja świetnej wydajności, braku opóźniej przy projektach oraz bezkompromisowej bezawaryjności. Jeśli poważnie traktujesz swój biznes i chcesz osiągnąć sukces to wybór jest tylko jeden: komputery na procesorach Intel®.


image

Tablet dla każdego.
image

Przewagę konkurencyjna tabletów wyposażonych w procesory Intel®.

Tablety z procesorami Intel to wydajność, szybkość i wszechstronność, której poszukują klienci. Dzięki nim mogą grać w gry, odtwarzać strumieniowo filmy i szybko przełączać się pomiędzy aplikacjami. Co więcej, długi czas pracy baterii sprawia, że urządzenia te pozwalają im korzystać z ulubionych funkcji jeszcze dłużej!


image

© 2015 Intel Corporation. Intel, logo Intel i Intel Inside są znakami towarowymi firmy Intel Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.

Promocje

Producenci

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie