Kamera 3D już w laptopach

image

Niezwykła kamera. Nieskończone możliwości.

Kamera Intel® RealSense™ to wspaniałe rozwiązanie technologiczne skryte w niezwykle małej konstrukcji. Na całość składają się trzy elementy: kamera HD 1080p, kamera podczerwona oraz projektor podczerwonego światła laserowego. Takie połączenie pozwala urządzeniom „widzieć” obraz tak, jak robią to ludzie – rejestrując głębię i śledząc ruch. Technologia Intel® RealSense™1 zmienia sposób interakcji z urządzeniami, udostępniając bardziej naturalne, intuicyjne i wciągające środowisko pracy podczas korzystania z procesorów Intel®.

ODKRYJ Nowe sposoby interakcji ze światem

image

Bezpieczne logowanie dzięki skanowaniu twarzy

Skanowanie aż 78 punktów na całej twarzy daje pewność, że Twój komputer nie pomyli Cię z nikim innym. Nawet, jeśli masz bliźniaka. Precyzyjna technologia rozpoznawania twarzy pozwala na szybkie i bezpieczne zalogowanie się do komputera. Mozolne wpisywanie haseł, tak łatwo zapominanych? Dzięki Intel RealSense to przeszłość.

image

usuwanie tła - dla vloggerów, streamerów

Kamera 3D wyposażona w technologię Intel® RealSense™ wykrywa głębię, umożliwiając wycinanie sylwetki, usunięcie całego tła lub jego zmianę.
A wszystko to w czasie rzeczywistym!

Jesteś vloggerem, streamerem lub rozmawiasz ze znajomymi?

Nie potrzebujesz green boxa - dowolnie podmieniaj tło za sobą. Usuń tło i wprowadź swoją sylwetkę do gry lub czatu.

image

Nowy wymiar rozrywki

Poznaj aplikacje zdolne wykorzystać potencjał kamery Intel® RealSense™, aby odkryć nowe sposoby pracy i zabawy.

Aplikacja Z Vector Touch - stwóż niepowtarzalną oprawę wizualną do muzyki.

Aplikacja IRFaceRig - przeobraź się z zupełnie inną postać, która w pełni odwzoruje Twoją mimikę.

 

image

Przyszłość gier pod znakiem nowych technologii

Poczuj nowy wymiar rozgrywki. Dzięki kamerze Intel® RealSense™ możesz sterować postaciami z gier za pomocą ruchów dłoni i gestów. To nie wszystko – technologia Intel® RealSense™ umożliwia Ci przeniesienie się wprost do świata gry! Skanuj swoją oraz obiekty i umieszczaj je w wirtualnej rzeczywistości gier wideo.

Technologia RealSense wprowadza nowe, intrygujące elementy interakcji – od śledzenia ruchów dłoni i palców, po skanowanie obiektów 3D i korzystanie z funkcji rozszerzonej rzeczywistości. Sprawdź, jak możesz nawiązać z nami współpracę i stworzyć kolejną nowatorską aplikację.
Technologia RealSense wprowadza nowe, intrygujące elementy interakcji – od śledzenia ruchów dłoni i palców, po skanowanie obiektów 3D i korzystanie z funkcji rozszerzonej rzeczywistości. Sprawdź, jak możesz nawiązać z nami współpracę i stworzyć kolejną nowatorską aplikację.
image

Sterowanie urządzeniem za pomocą ruchu dłoni

Kamera 3D z technologią Intel® RealSense™ umożliwia interakcję z urządzeniem w taki sposób sposób, w jaki porozumiewają się ludzie – za pomocą gestów i ruchów. Technologia potrafi precyzyjnie ustalić kształt i położenie dłoni, a także śledzić jej ruch. To z kolei pozwala na używanie dłoni jako kontrolera – niczym wskaźnika myszy, choć możliwych zastosowań jest w tym przypadku o wiele więcej.

Promocje

Producenci

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie