Dostępność, czas dostawy

Oferta: Towary oferowane w sklepie internetowym są pobierane z naszego magazynu ale także bezpośrednio z magazynów dystrybutorów i producentów zlokalizowanych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Są to produkty nowe z gwarancją producenta lub z gwarancją sklepu.

Dostępność: Baza danych z której pobierane są informacje o produktach jest aktualizowana co 24h w związku z tym w 99% przypadków dostępność pokazana w sklepie zgadza się z rzeczywistością magazynową. Pozostałe 1% przypadków dotyczy systuacji, gdy pomiędzy aktualizacjami produkt zostanie wyprzedany bezpośrednio u nas w sklepie lub z magazynów dystrybutorów.

Czas dostawy: W przypadku produktów dostępnych w naszym magazynie towar jest wysyłany niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia. Jak do tej pory 95% przesyłek było wysłanych najpóźniej następnego dnia roboczego od zamówienia. W przypadku produktów dostępnych w magazynach dystrybutorów lub producentów często wysyłka jest realizowana bezpośrednio do kupującego co również skraca czas dostawy.

Informacje dodatkowe: Jeśli zamówienie jest złożone w godzinach pracy naszego sklepu stacjonarnego, kupujący w ciągu 1h otrzymuje od nas dokładną informację w jakim terminie zostanie do niego wysłany towar.

Promocje

Producenci

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie