Formy dostawy

Koszty dostawy towarów

Dostawy towarów do Klienta odbywają się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL oraz Inpost, która jest najszybszą i najbezpieczniejszą formą dostarczania towarów. Korzystając z tej formy dostawy mamy pewność, że zamówiony towar dotrze do Państwa.

W przypadku wysyłek bezpośrednich od producenta do kupującego przesyłki dostarczane są za pośrednictwem kurierów obsługujących danego producenta. Nie ma to wpływu na koszt przesyłki ustawionej w naszym sklepie internetowym.

W naszym sklepie koszty dostawy są ustalone na stałe i wynoszą odpowiednio :

- kurier DHL (przedpłata) - 15zł

- kurier DHL (pobranie do kwoty 5500zł) - 25zł

- paczkomat Inpost (przedpłata) - 10zł

W przypadku zakupu kilku produktów istnieje możliwość anulowania kosztów wysyłki na korzyść klienta. W takiej sytuacji bardzo prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Informujemy także, że każda przesyłka jest ubezpieczona i w przypadku zaistnienia nieoczekiwanych zdarzeń typu uszkodzenie mechaniczne należy nam ten fakt niezwłocznie zgłosić, najlepiej jeszcze w obecności kuriera. Zalecamy każdą paczkę otwierać w obecności kuriera tak, aby być na 100% pewnym, że otrzymany towar jest bez żadnych wad mechanicznych zaistniałych w transporcie.

Promocje

Producenci

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie