Lenovo Thinkpad x270 i T570 - nowa seria 7th generacji

ThinkPad X270 12.5" - mobilność połączona z wydajnością.
image

Wydajność, na którą możesz liczyć - Dzięki szybkości i skuteczności 7-tej generacji procesorów Intel® Core ™ można bez wysiłku przełączać się między ulubionymi aplikacjami. Co więcej, w przypadku dysku SSD (Solid State State Drive) - w przeciwieństwie do zwykłego mechanicznego dysku twardego - nie ma ruchomych części i działa szybciej. Czas rozruchu jest prawie trzy razy szybszy, a otwieranie plików jest o 30% szybsze. Nawet przenoszenie plików zajmuje znacznie mniej czasu. Dlatego też, oprócz zapewnienia wysokiej wydajności, X270 jest cichy i bardziej niezawodny.

Zbudowany dla firm sprawdzonych pod kątem stylu życia - Testowany na 12 normach wojskowych i poddany ponad 200 kontrolom jakości, X270 jest zaprojektowany tak, aby przetrwać wstrząsy i przypadkowe uderzenia. Obudowa wzmocniona włóknem szklanym.

Praca na nim to sama przyjemność - Te laptopy są zaprojektowane tak, aby ułatwić życie i pracę - wszystkim, od profesjonalistów po technika informatycznego.

Dwie baterie i możesz zapomnieć o ładowarce - Dzięki dwóm bateriom i technologii Power Bridge X270 zapewnia dużą elastyczność. Możesz zostawić adapter za sobą i zapomnieć o poszukiwaniu gniazd zasilających. Wyobraź sobie, co możesz zrobić, gdy bateria zapewnia do 21 godzin pracy.*(1)

Idź naprzód - zapomnij o haśle! - Z Windowsem Hello, nigdy nie będziesz musiał pamiętać hasła. Po prostu dotknij skanera linii papilarnych, aby zalogować się do urządzenia X270.

Nawiguj, jeśli nie jesteś w WiFi - Nawet wtedy, gdy WiFi jest poza zasięgiem, X270 ma dostęp do technologii LTE-A - dzięki temu zawsze masz łączność i dostęp do wszystkich danych i aplikacji w chmurze.

Ostry obraz, czysty dźwięk - Niezależnie od tego, gdzie jesteś, gdy musisz nawiązać połączenie konferencyjne, kamera internetowa HD i mikrofony z redukcją szumu w X270 zawsze zapewniają świetne połączenia. Dodatkowo, 12,5-calowy wyświetlacz FHD zapewnia ostry, żywy obraz - idealny do pracy w podróży.

Wygoda to podstawa - W oparciu o opinie klientów Lenovo poprawiło zarówno TrackPoint, jak i TrackPad na nagradzanej klawiaturze ThinkPad. Dzięki lepszej konstrukcji, która zmniejsza skoki i luki podczas przewijania, technologia nawigacji zapewnia płynniejsze, bardziej czyste i bardziej dokładne sterowanie. Interakcja w sposób, który chcesz. Nie dziw się, jeśli wydajność Twojej firmy wzrasta.

Rozszerz funkcjonalność - Laptop posiada złącze do którego można podłączyć stację dokującą i rozszerzyć możliwości notebooka np. o możliwość podłączenia 3 monitorów.

Serwis na całym świecie - ThinkPad X270 posiada standardową gwarancję na całym świecie, co oznacza, że można uzyskać pomoc w 160 krajach na całym świecie.


ThinkPad T570 15.6" - gotowy na biznes w dzień i w nocy ?
image

Wydajność, na którą możesz liczyć - Dzięki szybkości i skuteczności 7-tej generacji procesorów Intel® Core ™ Lenovo ThinkPad T570 umożliwia łatwe przełączanie się między ulubionymi aplikacjami, zwiększając wydajność, kreatywność i poziom rozrywki.

Sprawdzone w bitwie, zbudowane z powodzeniem - Każdy laptop firmy ThinkPad poddany jest 12 rygorystycznym testom wojskowym i ponad 200 kontrolom jakości. Więc możesz spokojnie odpocząć, wiedząc, że Twój T570 jest czymś więcej niż, zdolnym przetrwać wstrząsy i stłuczenie życia codziennego. Obudowa wzmocniona włóknem szklanym.

Super sybkie dyski SSD - W przeciwieństwie do zwykłego mechanicznego dysku twardego, dysk półprzewodnikowy (SSD) nie ma ruchomych części i działa szybciej - włączając w to uruchamianie (szybciej o 3X), otwieranie plików (nawet o 150% szybciej). Poza tym ciszej, jest bardziej niezawodny, bardziej wytrzymały i bezpieczniejszy.

Dwie baterie i możesz zapomnieć o ładowarce - Dzięki dwóm bateriom i technologii Power Bridge urządzenie T570 zapewnia większą elastyczność i do 16 godzin pracy na jednym ładowaniu - zmniejszając potrzebę noszenia zasilacza lub znajdowania gniazda ściennego.*(2)

Idź naprzód - zapomnij o haśle! - Z Windowsem Hello, nigdy nie będziesz musiał pamiętać hasła. Po prostu dotknij skanera linii papilarnych, aby zalogować się do urządzenia T570.

Nawiguj, jeśli nie jesteś w WiFi - Nawet wtedy, gdy WiFi jest poza zasięgiem, XT570 ma dostęp do technologii LTE-A - dzięki temu zawsze masz łączność i dostęp do wszystkich danych i aplikacji w chmurze.

Ostry obraz, czysty dźwięk - Niezależnie od tego, gdzie jesteś, gdy musisz nawiązać połączenie konferencyjne, kamera internetowa HD i mikrofony z redukcją szumu w T570 zawsze zapewniają świetne połączenia. Dodatkowo, 15,6-calowy wyświetlacz FHD zapewnia ostry, żywy obraz - idealny do pracy w podróży.

Wygoda to podstawa - Ciągle słuchając klientów, firma Lenovo dopracowała TrackPad i TrackPoint w T570. Dzięki lepszej konstrukcji, która zmniejsza skoki oraz luki podczas przewijania, te urządzenia wskazujące zapewniają gładsze, bardziej czyste i dokładniejsze sterowanie. Razem z wielokrotnie nagradzaną ergonomiczną klawiaturą ThinkPad T570 zdecydowanie ułatwi Ci pracę.

Rozszerz funkcjonalność - Laptop posiada złącze do którego można podłączyć stację dokującą i rozszerzyć możliwości notebooka np. o możliwość podłączenia 3 monitorów.

Serwis na całym świecie - ThinkPad T570 posiada standardową gwarancję na całym świecie, co oznacza, że można uzyskać pomoc w 160 krajach na całym świecie.


*(1)*(2) - Podane czasy pracy na jednym ładowaniu baterii mogą się różnić w zależności od zastosowanych baterii oraz warunków pracy.

© 2015 Intel Corporation. Intel, logo Intel i Intel Inside są znakami towarowymi firmy Intel Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.

Promocje

Producenci

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie